• English
  • Russian
  • Eesti

Our prices

 Mon - Fri 

(10:00-17:00)

 65,- EUR / 3h

 

Mon - Thu 

(18:00-21:00)

95,- EUR / 3h

 

Fri 

(18:00-21:00)

105,- EUR / 3h

 

Sat - Sun 

(10:00-21:00)

115,- EUR / 3h

 

November - 2018 year


Date week time status
16.11.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Vanessa, 6y.
17.11.2018 Sat 10.00 - 13.00Дмитрий , 1y.
14.00 - 17.00Ander, 5y.
18.00 - 21.00Maria, 5y.
18.11.2018 Sun 10.00 - 13.00Mia Kendra, 3y.
14.00 - 17.00Elle ja Ester, 4y.
18.00 - 21.00Лилия, 6y.
19.11.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Käti Venig, 7y.
20.11.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Sille-Riin, 6y.
21.11.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.11.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
23.11.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Svetlana, 6y.
24.11.2018 Sat 10.00 - 13.00Emma, 1y.
14.00 - 17.00Hanna-Loore, 4y.
18.00 - 21.00Andrey, 5y.
25.11.2018 Sun 10.00 - 13.00Roland Tilga, 1y.
14.00 - 17.00Herman, 3y.
18.00 - 21.00Георгий, 5y.
26.11.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
27.11.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.11.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.11.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
30.11.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

December - 2018 year


Date week time status
01.12.2018 Sat 10.00 - 13.00Rebeca, 4y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Mia, 3y.
02.12.2018 Sun 10.00 - 13.00Sofia , 3y.
14.00 - 17.00Diana, 5y.
18.00 - 21.00reserve
03.12.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
04.12.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
05.12.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Broneeritud, 0y.
06.12.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
07.12.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Arianna Liis, 3y.
08.12.2018 Sat 10.00 - 13.00Aleksandra, 6y.
14.00 - 17.00Delise, 4y.
18.00 - 21.00Roman, 3y.
09.12.2018 Sun 10.00 - 13.00Veebruaribeedid2016, 0y.
14.00 - 17.00Robin, 5y.
18.00 - 21.00reserve
10.12.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
11.12.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
12.12.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
13.12.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
14.12.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Agnes Daineko, 2y.
15.12.2018 Sat 10.00 - 13.00Amicitia vilistlaste lapsed, 5y.
14.00 - 17.00Kirill , 6y.
18.00 - 21.00Keiti, 2y.
16.12.2018 Sun 10.00 - 13.00Maksim, 3y.
14.00 - 17.00Gloria Elisabeth Salumets, 3y.
18.00 - 21.00Diana, 10y.
17.12.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
18.12.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.12.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
20.12.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
21.12.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.12.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00BRAYAN, 4y.
18.00 - 21.00reserve
23.12.2018 Sun 10.00 - 13.00Artem, 6y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.12.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.12.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.12.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Henry, 1y.
27.12.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.12.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.12.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Nora, 1y.
18.00 - 21.00reserve
30.12.2018 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
31.12.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

January - 2019 year


Date week time status
01.01.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
02.01.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
03.01.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
04.01.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Herman, 3y.
05.01.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Eva, 4y.
18.00 - 21.00reserve
06.01.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Egor, 1y.
07.01.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
08.01.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
09.01.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
10.01.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
11.01.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
12.01.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
13.01.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
14.01.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
15.01.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
16.01.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
17.01.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
18.01.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.01.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Meribel, 4y.
18.00 - 21.00Ilja, 3y.
20.01.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Lisette Mirell , 5y.
18.00 - 21.00reserve
21.01.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.01.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
23.01.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.01.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.01.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.01.2019 Sat 10.00 - 13.00Maria-Lisete, 3y.
14.00 - 17.00Marii, 6y.
18.00 - 21.00reserve
27.01.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.01.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.01.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
30.01.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
31.01.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

Minu mängutuba
Kadaka tee 72a
Tallinn, Estonia
Tel 5556 1545
Design studio 48Mb.com