• English
  • Russian
  • Eesti

Our prices

 Mon - Fri 

(10:00-17:00)

 65,- EUR / 3h

 

Mon - Thu 

(18:00-21:00)

95,- EUR / 3h

 

Fri 

(18:00-21:00)

105,- EUR / 3h

 

Sat - Sun 

(10:00-21:00)

115,- EUR / 3h

 

April - 2018 year


Date week time status
26.04.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
27.04.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Jakob, 2y.
28.04.2018 Sat 10.00 - 13.00Kaspar, 3y.
14.00 - 17.00Kristjan Aru, 5y.
18.00 - 21.00Georg, 5y.
29.04.2018 Sun 10.00 - 13.00Sverre, 3y.
14.00 - 17.00Robert, 3y.
18.00 - 21.00Karel Kuljus, 2y.
30.04.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

May - 2018 year


Date week time status
01.05.2018 Tue 10.00 - 13.00 Darja, 2y.
14.00 - 17.00Zeke Rohtsalu, 4y.
18.00 - 21.00reserve
02.05.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
03.05.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
04.05.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Oskar, 2y.
05.05.2018 Sat 10.00 - 13.00Liisa Rebecca, 4y.
14.00 - 17.00Dmitri, 7y.
18.00 - 21.00Meribel, 3y.
06.05.2018 Sun 10.00 - 13.00Mattias, 3y.
14.00 - 17.00Darina, 4y.
18.00 - 21.00Ron, 4y.
07.05.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
08.05.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
09.05.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Karl, 2y.
10.05.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Sara, 3y.
11.05.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Bogdan, 5y.
12.05.2018 Sat 10.00 - 13.00Davion, 1y.
14.00 - 17.00Harold&Karolina, 1y.
18.00 - 21.00Jura, 3y.
13.05.2018 Sun 10.00 - 13.00Ruslan, 5y.
14.00 - 17.00Kristel, 5y.
18.00 - 21.00Aleksander, 2y.
14.05.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Sofia, 4y.
15.05.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Mesimummu rühm, 3y.
16.05.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
17.05.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00Kristian, 1y.
18.00 - 21.00Robin Lucas, 1y.
18.05.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.05.2018 Sat 10.00 - 13.00Melissa, 3y.
14.00 - 17.00Ketrin, 8y.
18.00 - 21.00reserve
20.05.2018 Sun 10.00 - 13.00Mia-Liis, 4y.
14.00 - 17.00Raul, 3y.
18.00 - 21.00reserve
21.05.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Juliana, 6y.
22.05.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
23.05.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.05.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.05.2018 Fri 10.00 - 13.00 SÜDAMEKE, 7y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.05.2018 Sat 10.00 - 13.00Stefan ja Emili, 5y.
14.00 - 17.00Silver, 2y.
18.00 - 21.00Juliana, 4y.
27.05.2018 Sun 10.00 - 13.00Teo, 3y.
14.00 - 17.00Tuuli, 5y.
18.00 - 21.00reserve
28.05.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.05.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
30.05.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.0017:00 - 20:00, Teo-Dima, 2y.
31.05.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

June - 2018 year


Date week time status
01.06.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
02.06.2018 Sat 10.00 - 13.00Diana, 5y.
14.00 - 17.00Milena, 5y.
18.00 - 21.00Alisa, 2y.
03.06.2018 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Anastasia, 6y.
18.00 - 21.00Valeria, 3y.
04.06.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Ronan Tuul, 4y.
05.06.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Joanna Marii , 6y.
06.06.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
07.06.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Sipsiku rühm, 7y.
08.06.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
09.06.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
10.06.2018 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Tomi, 2y.
18.00 - 21.00reserve
11.06.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Annaliis, 4y.
12.06.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Илья и Никита, 3y.
13.06.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
14.06.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
15.06.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
16.06.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Kamilla, 3y.
17.06.2018 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
18.06.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.06.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
20.06.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Fedora, 3y.
21.06.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.06.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Артём, 3y.
23.06.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.06.2018 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.06.2018 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.06.2018 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
27.06.2018 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.06.2018 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.06.2018 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
30.06.2018 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

Minu mängutuba
Kadaka tee 72a
Tallinn, Estonia
Tel 5556 1545
Design studio 48Mb.com