• English
  • Russian
  • Eesti

Our prices

 Mon - Fri 

(10:00-17:00)

 65,- EUR / 3h

 

Mon - Thu 

(18:00-21:00)

95,- EUR / 3h

 

Fri 

(18:00-21:00)

105,- EUR / 3h

 

Sat - Sun 

(10:00-21:00)

115,- EUR / 3h

 

May - 2019 year


Date week time status
22.05.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
23.05.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Miron, 4y.
24.05.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.05.2019 Sat 10.00 - 13.00Sander, 4y.
14.00 - 17.00Мииа, 1y.
18.00 - 21.00Aleksandra, 3y.
26.05.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Kelly Sikk, 5y.
18.00 - 21.00Darja, 4y.
27.05.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.05.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Anna, 5y.
29.05.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Kasper, 2y.
30.05.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
31.05.2019 Fri 10.00 - 13.00 südameke, 7y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Mairin, 5y.

June - 2019 year


Date week time status
01.06.2019 Sat 10.00 - 13.00Emily, 3y.
14.00 - 17.00Steven , 5y.
18.00 - 21.00Маргарита, 1y.
02.06.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00Ranek, 4y.
18.00 - 21.00reserve
03.06.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
04.06.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
05.06.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Bianca Lisandra, 3y.
06.06.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Mia, 5y.
07.06.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
08.06.2019 Sat 10.00 - 13.00Jaagup, 4y.
14.00 - 17.00Sädeli, 3y.
18.00 - 21.00Mark & Mirella, 3y.
09.06.2019 Sun 10.00 - 13.00Maksim, 4y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
10.06.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
11.06.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Oliver, 3y.
12.06.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
13.06.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Gert, 4y.
14.06.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Alex, 3y.
15.06.2019 Sat 10.00 - 13.00Marily Mäeots, 4y.
14.00 - 17.00Artur, 13y.
18.00 - 21.00Amelia, 3y.
16.06.2019 Sun 10.00 - 13.00Анастасия, 5y.
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Дарина, 2y.
17.06.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
18.06.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.06.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
20.06.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
21.06.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.06.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
23.06.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.06.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.06.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.06.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Алиса, 5y.
27.06.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.06.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Fedora, 4y.
29.06.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Liisa, 1y.
30.06.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

July - 2019 year


Date week time status
01.07.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
02.07.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
03.07.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
04.07.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
05.07.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
06.07.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
07.07.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
08.07.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
09.07.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
10.07.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
11.07.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
12.07.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
13.07.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Александра и Дмитрий, 4y.
14.07.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
15.07.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
16.07.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
17.07.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
18.07.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
19.07.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
20.07.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
21.07.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
22.07.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00Arhip, 2y.
23.07.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
24.07.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
25.07.2019 Thu 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
26.07.2019 Fri 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
27.07.2019 Sat 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
28.07.2019 Sun 10.00 - 13.00reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
29.07.2019 Mon 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
30.07.2019 Tue 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve
31.07.2019 Wed 10.00 - 13.00 reserve
14.00 - 17.00reserve
18.00 - 21.00reserve

Minu mängutuba
Kadaka tee 72a
Tallinn, Estonia
Tel 5556 1545
Design studio 48Mb.com